• شست و شوی صورت

آموزش نگهداری از پوست MYPUST

راه های نگهداری از پوست و جوانسازی ان ما می خاهیم در این مطلب به شما نکاتی که از پیری پوست جلوگیری می کند را آموزش بدهیم و همیشه با توسط این نکات از پیر شدن پوست خود جلوگیری کنید.

1. شست و شوی شبانه پوست 

به گفته متخصصان پوست بسیار مورد تاکید است که قبل از خوابیدن با یک پاک کننده یا پد الکلی شست و شو دهید باقی ماندن ارایش صورت باعث آلودگی پوست می شود و باعث بسته شدن منافذ پوستی می شود. پس ارایش خود را قبل از خواب با پاک کننده ها بشویید این کار باعث می شود که پوست شما موادی ترشح کند که باعث محافظت از پوست شما شود. و شما عزیزان صبح ها که از خواب بیدار می شود تنها با آب ولرم کافی است که پوست خود را بشویید تا پوست شما هوا بخورد و از آلودگی ها جلوگیری کند. ولیکن از شست و شوی بیش از حد خود داری فرمایید که شستن بیش از حد پوست باعث خشکی صورت می شود پس بنابر این موقع های لازم پوست خود را بشویید.

  •  اشعه های نور خورشید

2. محافظت در مقابل اشعه های نور خورشید

اگر شما بسیار زیاد روی پوست خود حساس هستید و می خواهید از پوست خود در مقابل اشعه نور خورشید مراقبت کنید بهترین گزینه کرم های ضد آفتاب می باشد که با استفاده شدن از مواد بسیار عالی که در این کرم به کار برده اند نتیجه عالی را برای شما به عرضه می آورد و شما بدون نگرانی پوست خود را از اثرات منفی نور خورشید به وجود می آورد حفظ خواهید کرد.و به یاد داشته باشید که چه نوع ضد آفتابی استفاده می کنید و پوستتان چه مقدار به ضد آفتاب نیاز دارد و از محصولات عالی استفاده کنید که نتیجه بهتری برای پوست شما داشته باشد.

راه های نگهداری از پوست و جوانسازی ان

کرم ضد افتاب نگهداری از پوست

  • ویتامین ها

3. مصرف ویتامین ها

تحقیقات نشان داده است که زنانی که در مواقع رژیم از ویتامین های زیادی استفاده کرده اند پوست بهتری نسبت به همسن و سال های خود دارند و از چین و چروک های پوست در امان می باشند. چون که ویتامین C در تشکیل کلاژن نقش مهمی ایفا می‌کند و بدون آن امینو اسیدها نمی‌توانند به یکدیگر متصل شوند و ساختار پروتئینی کلاژن را شکل دهند.فلفل قرمز، سبزیجات دارای برگ سبز مانند کلم بروکلی، جوانه‌ها، گوجه‌فرنگی، مرکبات و کیوی از جمله منابع غنی از ویتامین C هستند که مصرف این خوراک ها توصیه بسیاری می شود تا شما بتوانید با کمک ویتامین های موجود در این ترکیبات نیاز پوستی خود و دیگر فواید بدن را بدست اورید. در کنار این ویتامین های موجود در این خوارکی ها استفاده از محصولاتی که ویتامین c دارند برای پوست توصیه می شود.

راه های نگهداری از پوست و جوانسازی ان

5 نکته برای داشتن پوستی جوان

  • امگا 3

4. مصرف امگا 3

غذاهایی مثل تخم کتان، ماهی قزل‌آلا و بادام، حاوی این چربی مفید هستند. امگا ۳ نرمی و استحکام پوست شما را افزایش می‌دهد.

سعی کنید مصرف چربی‌های مشتق شده از منابع حیوانی را به دلیل افزایش رادیکال‌های آزاد در بدن کاهش بدهید و روزانه بیشتر از ۱۷ گرم از آنها مصرف نکنید.

راه های نگهداری از پوست و جوانسازی ان

امگا 3 برای جوانسازی پوست

  • ورزش

5. ورزش های روزانه و منظم 

ورزش کردن در نگهداری از پوست بسیار مفید و قابل تحسین می باشد و از پیر شدن پوست جلوگیری می کند شما باید روزانه منظم به ورزش کردن بپردازید ورزش صورت تاثیراتی جالبی بر روی چهره شما نمایان می کند.در فواید ورزش ‌کردن برای سلامتی سخن بسیار است. ورزش‌ کردن میزان جذب اکسیژن و مواد غذایی مورد نیاز تولید کلاژن را افزایش می‌دهد و مطالعات دریافته‌اند که زنانی که ‌بطور منظم ورزش می‌کنند پوست محکم‌تر و جوان‌تری نسبت به هم‌سن و سال‌هایشان دارند.

راه های نگهداری از پوست و جوانسازی ان

ورزش درمانی افتادگی پوست

  • MYPUST همیشه همراه شما