• ماسک برای رفع جوش 

ماسک رفع جوش جوش  شیرین و موز

مواد لازم ماسک جوش شیرین و موز

1. ۱ عدد موز
2. ۲/۱ قاشق چایخوری جوش شیرین
3. ۲/۱ قاشق چایخوری پودر زردچوبه

ماسک رفع جوش - جوش شیرین و موز

ماسک رفع جوش – جوش شیرین و موز

موز را له کرده و جوش شیرین و پودر زردچوبه را به آن اضافه کنید. برای تعدیل غلظت آن می‌توانید کمی آب نیز اضافه کنید. صورت خود را شسته و با حوله خشک کنید. لایه‌ای از این ماسک را روی صورت گذاشته و پس از ۱۵ دقیقه بشویید. صورت خود را خشک کرده و با مرطوب کننده ماساژ دهید تا خشکی ناشی از ماسک را برطرف کند. زردچوبه یک ماده ضد عفونی کننده و ضد باکتری است و جوش شیرین نیز آلودگی‌های چرب را از روی صورت برمی‌دارد. بنابراین، این ماسک صورت برای شما  به ویژه در تابستان عالی است.

مواد طبیعی

با استفاده از مواد کاملا طبیعی و همچین ساخت دست خودتان باعث از بین بردن مشکلات پوستی شما می شود و باعث زیبایی صورت و پوستی صاف و بدون لک می شود شما می توانید با استفاده از این آموزش  زیبایی را برای پوست خود به ارمغان بیاورید و از نتیجه ماسکی که دروست کرده اید لذت کامل را ببرید همچین این ماسک یکی از تاثیر گذار ترین ماسک ها شناخته شده است و بسیاری از افراد خاص از این ماسک استفاده می کنند و به آنچه که می خواهند می رسند.

تاثیر ماسک

ماسک جوش شیرین و موز یکی از مواثر ترین ماسک ها برای جوش های خفیف می باشد و شما کاربران گرامی می توانید با دروست کردن این ماسک نتیجه بسیار عالی را برای پوست خود تظمین کنید و این ماسک باعث می شود که میکروب ها و آلودگی های پوست شما را کاملا می شوید و ضد عفونی می کند و این باعث می شود که جوش های شما سریعا از بین بروند و باعث درخشندگی پوست شما خواهد شد و چهره ای بدون عیب را می توانید از ان خود کنید.

  • MYPUST همیشه همراه شما